Slowpitchová bitva o Tróju - okem Jitky Vachkové


BITVA O TRÓJU První slowpitchový turnaj Sparks Mladé buky , který se konal v Praze na Tróje. Nejdříve bych chtěla podotknout, že jsme se horkotěžko dávali dokupy, ale nakonec se to podařilo a mohli jsme vyjet do Prahy. Rozpis se měnil minimálně 3x, ale v konečné verzi se na turnaji sešlo 12 týmu rozhozených do 3 skupin.

V sobotu za ženy hrály: Jitka Vachková, Ivetka Zábranská, Alča Zábranská, Barbora Škopová, Týna Barancová, Tereza Siegelová a na neděli nás doplnila ještě Andy Wolfová. Za muže hráli: Martin Havlíček, Jan Moučka, Miloš Hurdálek, Marek Černý, Miloš Žák, Petr Baranec, Ondřej Šťovíček,Tomáš Wolf. V neděli Mildu, Máru a Toma vystřídal Jan Hanák a Jan Čukan. V sobotu nás čekaly 3 zápasy proti OLDSTARS, WOLFS Trnava a SHARKS Domažlice. Takže jsem nastoupili v silné sestavě a vyhráli jsme nad OLDSTARS 11:2, pak nás čekal zápas proti WOLFS Trnava a zase výhra pro nás 8:3. Poslední zápas jsme hráli proti SHARKS Domažlice (před zápasem jedna dívka z Sharks mě celkem zaujala a zarazila, když řekla, že mají nejlepší statistiky a jsou jedničky v tabulce). Říkala jsem si, že budou asi fakt dobrý, že to bude těžký zápas … ALE?!?! Po zápase jsem se musela upřimně smát, když jsme vyhráli 23:1. Ve skupině jsem tedy skončili na prvním místě. Jak ze strany našich dívek a mužů, musím pochválit jak obranu, tak ale i útok. :o)  V neděli nás v 10h čekal zápas proti SABATU Praha a v 11h RYTÍŘI Trutnov. Proti SABATU jsme vyhráli 10:0 a pokud jsme chtěli postoupit rovnou do finále, museli bychom porazit ještě RYTÍŘE. Postavili jsme nejsilnější sestavu a šli na ně. Zápas byl dost vyrovnaný a my prohrávali 3:1, ale v dohrávce zápasu jsme dotlačili 2. bod, takže to bylo 3:2 a dva outy. Po dvou úspěšných odpalech jsme měli obsazenou 2. a 3.metu. To už jsem si říkala, že to projedeme … anebo bychom mohli dovézt ještě ten jeden bod, aby to bylo vyrovnané a pokračovali dál ve hře. Na pálku šel Martin Havlíček a super odpalem dotáhl 2 body a nakonec jsme vyhráli nad Rytířema 4:3. Takže finále bylo naše. Bohužel jsem měli 3-4h pomlku, takže jsme mohli jen a jen čekat. ( Dámy se zabavily výborně --- holky, kolik bylo těch zelených??? Pánové zůstali u piva ) :DDD Blížilo se FINÁLE a zjistilo se, že nás čekají zase a opět RYTÍŘI Trutnov. Jak to teda skončilo? Bylo to vypjaté až do konce, ale vyhráli jsme 7:2. Putovní Trójský kůň i s pohárem s 1.místem je NÁŠ. Příští rok budeme tedy obhajovat! :o)

DODATEK z finále: Andy: " … jsem dál než Hany! :D " To mě fakt rozsekalo :DDD Děkuji Alče Z., Ondímu, Tomovi a Žakovi, že si přišli za nás zahrát … díky moc snad i za ostatní. A děkuji i IF, která se udělala vždycky chviličku času a přijela s našimi Dračicemi fandit a cautchovat. Děkuji za úžasný víkend. Jitka Vachková :o)

Download Free Joomla Templates by vonfio.de