Baseball MLADŠÍ ŽÁCI

U10 - ročníky 2004 až 2008

Hlavní stránka      Soupiska týmu      Rozpisy a výsledky     Kalendář týmu     Tým v roce 2013     Tým v roce 2012     Tým v roce 2011

Tým v roce 2011

  • ročníky 2001 až 2003

Vedení týmu:

  • Filip Procházka
  • Petr Kavan

Hráči týmu:

DresPříjmeníJménoRočníkPosty
23 Grundmann Martin 2001  
24 Grundmann Michal 2001  
19 Slaninová Eliška 2001  
25 Brych Matyáš 2001  
56 Duda Filip 2002  
  Nebehaj Alex 2002  
  Hlínová Iva    

Východočeský přebor mladších žáků "TBall" 2011

  GWLSskóre%
1 Sparks Mladé Buky 12 7 5 0 160:124 583
2 Rytíři Trutnov 12 7 5 0 158:145 583
3 ZŠ Piráti Žacléř 12 5 7 0 136:145 417
4 SC Dvůr Králové 12 5 7 0 140:180 417
G - zápasy, W - vítězství, L - prohry, S - skreč, P - body
DatumDenHřištěČ.z.ČasDomácíHostéSkóreskr.
11.5.2011 středa Dvůr Králové 1 16:30 SC Dvůr Králové ZŠ Piráti Žacléř 5:8  
11.5.2011 středa Dvůr Králové 2 17:30 SC Dvůr Králové ZŠ Piráti Žacléř 17:16  
12.5.2011 čtvrtek Trutnov 4 16:30 Rytíři Trutnov SC Dvůr Králové 14:7  
12.5.2011 čtvrtek Mladé Buky 3 17:00 ZŠ Piráti Žacléř Sparks Mladé Buky 7:10  
12.5.2011 čtvrtek Trutnov 5 17:30 Rytíři Trutnov SC Dvůr Králové 13:9  
18.5.2011 středa Dvůr Králové 6 17:00 SC Dvůr Králové Sparks Mladé Buky 13:26  
18.5.2011 středa Dvůr Králové 7 18:00 SC Dvůr Králové Sparks Mladé Buky 6:15  
19.5.2011 čtvrtek Dvůr Králové 8 17:00 SC Dvůr Králové Rytíři Trutnov 17:12  
19.5.2011 čtvrtek Dvůr Králové 9 18:00 SC Dvůr Králové Rytíři Trutnov 21:13  
8.6.2011 středa Žacléř 10 16:30 ZŠ Piráti Žacléř SC Dvůr Králové 9:24  
8.6.2011 středa Žacléř 11 17:30 ZŠ Piráti Žacléř SC Dvůr Králové 14:20  
15.6.2011 středa Mladé Buky 12 16:30 Sparks Mladé Buky SC Dvůr Králové 21:0  
15.6.2011 středa Mladé Buky 13 17:30 Sparks Mladé Buky SC Dvůr Králové 19:1  
7.9.2011 středa Žacléř 14 17:00 ZŠ Piráti Žacléř Sparks Mladé Buky 2:8  
21.9.2011 středa Trutnov 15 16:00 Rytíři Trutnov ZŠ Piráti Žacléř 15:19  
29.9.2011 čtvrtek Mladé Buky 16 16:30 Sparks Mladé Buky ZŠ Piráti Žacléř 7:23  
29.9.2011 čtvrtek Mladé Buky 17 17:30 Sparks Mladé Buky ZŠ Piráti Žacléř 5:15  
5.10.2011 středa Trutnov 18 16:15 Rytíři Trutnov ZŠ Piráti Žacléř 11:5  
19.10.2011 středa Trutnov 19 16:30 Rytíři Trutnov Sparks Mladé Buky 3:13  
19.10.2011 středa Trutnov 20 17:15 Rytíři Trutnov Sparks Mladé Buky 14:5  
24.10.2011 pondělí Žacléř 21 16:30 ZŠ Piráti Žacléř Rytíři Trutnov 4:14  
24.10.2011 pondělí Žacléř 22 17:15 ZŠ Piráti Žacléř Rytíři Trutnov 14:9  
25.10.2011 úterý Mladé Buky 23 16:30 Sparks Mladé Buky Rytíři Trutnov 16:20  
25.10.2011 úterý Mladé Buky 24 17:15 Sparks Mladé Buky Rytíři Trutnov 15:20  

Stříbrný Superpohár

  GWLSskóre%
1 SK Klackaři Kostelec n./O. 4 4 0 0 55:11 1 000
2 Sparks Mladé Buky 5 4 1 0 58:17 800
3 Klasik Frýdek-Místek 5 4 2 0 72:44 800
4 Rytíři Trutnov 5 2 3 0 44:52 400
5 Orlice Choceň 5 1 4 0 29:67 200
6 ZŠ Piráti Žacléř 5 0 5 0 19:86 0
G - zápasy, W - vítězství, L - prohry, S - skreč, P - body
DatumDenHřištěČ.z.ČasDomácíHostéSkóreskr.
28.5.2011 sobota Kostelec   9:30 SK Klackaři Kostelec n./O. Orlice Choceň 20:4  
28.5.2011 sobota Kostelec 2   9:30 Rytíři Trutnov ZŠ Piráti Žacléř 15:6  
28.5.2011 sobota Kostelec   10:15 Sparks Mladé Buky Klasik Frýdek-Místek 11:5  
28.5.2011 sobota Kostelec 2   10:15 ZŠ Piráti Žacléř SK Klackaři Kostelec n./O. 0:15  
28.5.2011 sobota Kostelec   11:00 Orlice Choceň Rytíři Trutnov 5:19  
28.5.2011 sobota Kostelec   11:45 Klasik Frýdek-Místek ZŠ Piráti Žacléř 23:6  
28.5.2011 sobota Kostelec 2   11:45 SK Klackaři Kostelec n./O. Sparks Mladé Buky 10:4  
28.5.2011 sobota Kostelec   12:30 Klasik Frýdek-Místek Rytíři Trutnov 20:6  
28.5.2011 sobota Kostelec 2   12:30 Orlice Choceň Sparks Mladé Buky 1:13  
28.5.2011 sobota Kostelec   13:15 Rytíři Trutnov SK Klackaři Kostelec n./O. 3:10  
28.5.2011 sobota Kostelec 2   13:15 ZŠ Piráti Žacléř Orlice Choceň 7:14  
28.5.2011 sobota Kostelec   14:00 Klasik Frýdek-Místek Klasik Frýdek-Místek 10:6  
28.5.2011 sobota Kostelec 2   14:00 Sparks Mladé Buky ZŠ Piráti Žacléř 19:0  
28.5.2011 sobota Kostelec   14:45 Klasik Frýdek-Místek Orlice Choceň 8:5  
28.5.2011 sobota Kostelec 2   14:45 Rytíři Trutnov Sparks Mladé Buky 1:11  

Bronzový Superpohár

  GWLSskóre%
1 SK Klackaři Kostelec n./O. 5 5 0 0 64:33 1 000
2 Rytíři Trutnov 5 3 2 0 53:43 600
3 Sparks Mladé Buky 5 4 1 0 80:41 800
4 Orlice Choceň 5 2 3 0 50:68 400
5 Patriots Liberec 4 2 2 0 36:41 500
6 ZŠ Piráti Žacléř 4 1 3 0 39:47 250
7 Rytíři Trutnov 2 4 1 3 0 38:53 250
8 Drtiči Jabloňovka 4 0 4 0 25:59 0
G - zápasy, W - vítězství, L - prohry, S - skreč, P - body
DatumDenHřištěČ.z.ČasDomácíHostéSkóreskr.
1.5.2011 neděle Trutnov   9:00 Rytíři Trutnov ZŠ Piráti Žacléř 11:6  
1.5.2011 neděle Red Field B   9:00 Sparks Mladé Buky Rytíři Trutnov 2 25:3  
1.5.2011 neděle Trutnov   9:40 SK Klackaři Kostelec n./O. Drtiči Jabloňovka 15:3  
1.5.2011 neděle Red Field B   9:40 Patriots Liberec Orlice Choceň 10:11  
1.5.2011 neděle Trutnov   10:20 Drtiči Jabloňovka Rytíři Trutnov 4:15  
1.5.2011 neděle Red Field B   10:20 Orlice Choceň Sparks Mladé Buky 12:20  
1.5.2011 neděle Trutnov   11:00 SK Klackaři Kostelec n./O. ZŠ Piráti Žacléř 13:9  
1.5.2011 neděle Red Field B   11:00 Rytíři Trutnov 2 Patriots Liberec 9:10  
1.5.2011 neděle Trutnov   11:40 Rytíři Trutnov SK Klackaři Kostelec n./O. 11:15  
1.5.2011 neděle Red Field B   11:40 Patriots Liberec Sparks Mladé Buky 5:11  
1.5.2011 neděle Trutnov   12:20 ZŠ Piráti Žacléř Drtiči Jabloňovka 14:12  
1.5.2011 neděle Red Field B   12:20 Rytíři Trutnov 2 Orlice Choceň 11:12  
1.5.2011 neděle Trutnov   13:00 SK Klackaři Kostelec n./O. Orlice Choceň 15:9  
1.5.2011 neděle Red Field B   13:00 Sparks Mladé Buky Rytíři Trutnov 12:15  
1.5.2011 neděle Trutnov   13:40 ZŠ Piráti Žacléř Patriots Liberec 10:11  
1.5.2011 neděle Trutnov   13:40 Drtiči Jabloňovka Rytíři Trutnov 2 6:15  
1.5.2011 neděle Trutnov   14:20 Sparks Mladé Buky Orlice Choceň 12:6  
1.5.2011 neděle Trutnov   15:00 SK Klackaři Kostelec n./O. Rytíři Trutnov 6:1  

Winterleague 2012 Trutnov

  GWLSskóre%
1 Rytíři Trutnov 5 4 1 0 56:15 800
2 Sparks Mladé Buky 5 4 1 0 45:25 800
3 SK Klackaři Kostelec n./O. 5 4 1 0 56:20 800
4 Hroši Havlíčkův Brod 5 2 3 0 38:24 400
5 ZŠ Piráti Žacléř 5 1 4 0 40:57 200
6 Trutnov HSM 5 0 5 0 8:102 0
G - zápasy, W - vítězství, L - prohry, S - skreč, P - body
DatumDenHřištěČ.z.ČasDomácíHostéSkóreskr.
3.12.2011 sobota SVČ TU - hala 1 8:00 Rytíři Trutnov ZŠ Piráti Žacléř 13:6  
3.12.2011 sobota SVČ TU - hala 2 8:30 Sparks Mladé Buky Trutnov HSM 16:2  
3.12.2011 sobota SVČ TU - hala 3 9:00 SK Klackaři Kostelec n./O. ZŠ Piráti Žacléř 17:6  
3.12.2011 sobota SVČ TU - hala 4 9:30 Hroši Havlíčkův Brod Sparks Mladé Buky 5:12  
3.12.2011 sobota SVČ TU - hala 5 10:00 Trutnov HSM SK Klackaři Kostelec n./O. 0:25  
3.12.2011 sobota SVČ TU - hala 6 10:30 ZŠ Piráti Žacléř Hroši Havlíčkův Brod 5:12  
3.12.2011 sobota SVČ TU - hala 7 11:00 Trutnov HSM Rytíři Trutnov 0:25  
3.12.2011 sobota SVČ TU - hala 8 11:30 Sparks Mladé Buky ZŠ Piráti Žacléř 9:6  
3.12.2011 sobota SVČ TU - hala 9 12:00 Rytíři Trutnov SK Klackaři Kostelec n./O. 10:3  
3.12.2011 sobota SVČ TU - hala 10 12:30 Hroši Havlíčkův Brod Trutnov HSM 19:0  
3.12.2011 sobota SVČ TU - hala 11 13:00 Rytíři Trutnov Sparks Mladé Buky 4:5  
3.12.2011 sobota SVČ TU - hala 12 13:30 SK Klackaři Kostelec n./O. Hroši Havlíčkův Brod 3:1  
3.12.2011 sobota SVČ TU - hala 13 14:00 ZŠ Piráti Žacléř Trutnov HSM 17:6  
3.12.2011 sobota SVČ TU - hala 14 14:30 SK Klackaři Kostelec n./O. Sparks Mladé Buky 8:3  
3.12.2011 sobota SVČ TU - hala 15 15:00 Hroši Havlíčkův Brod Rytíři Trutnov 1:4  
Download Free Joomla Templates by vonfio.de
„Proti blbosti i bohové bojují marně.“ Jan Werich