Baseball MLADŠÍ ŽÁCI

U10 - ročníky 2004 až 2008

Hlavní stránka      Soupiska týmu      Rozpisy a výsledky     Kalendář týmu     Tým v roce 2013     Tým v roce 2012     Tým v roce 2011

Tým v roce 2012

  • ročníky 2002 až 2006

Vedení týmu:

  • zima
    • Petr Kavan
    • Miloš Popelka
    • Petr Brych
    • Markéta Tučková
  • léto
    • Petr Brych
    • Jan Melichar
    • Markéta Tučková

Hráči týmu:

DresPříjmeníJménoRočníkPosty
  Havlík Daniel 2006  
  Buk Cormac 2005  
  Černý Matěj 2005  
  Frič Vojtěch 2005  
  Chlupová Natálie 2004  
  Lukáš Dominik 2004  
  Melichar Jonáš 2004  
  Melichar Tadeáš 2004  
  Matasová Kateřina 2004  
  Kopecký Jan 2004  
  Frýdlová Markéta 2003  
  Hubáček Daniel 2003  
  Sedláček David 2003  
  Bureš Petr 2003  
  Šimek Štěpán 2003  
  Kutíková Adéla 2003  
  Hlína Filip 2003  
  Posejpal Antonín 2002  
  Nebeháj Alex 2002  
  Hanák Dominik 2002  
  Duda Filip 2002  
  Melicharová Klára 2002  

Východočeský přebor mladších žáků 2012

  GWLSskóre%
1 Rytíři Trutnov 12 9 3 0 155:118 750
2 ZŠ Piráti Žacléř 12 5 7 0 167:184 417
3 Sparks Mladé Buky 12 5 7 0 155:152 417
4 SC Dvůr Králové 12 5 7 0 146:169 417
G - zápasy, W - vítězství, L - prohry, S - skreč, P - body
DatumDenHřištěČ.z.ČasDomácíHostéSkóreskr.
11.4.2012 středa Trutnov 1 16:00 Rytíři Trutnov Sparks Mladé Buky 2:4  
25.4.2012 středa Žacléř 2 16:00 ZŠ Piráti Žacléř Sparks Mladé Buky 13:18  
3.5.2012 čtvrtek Mladé Buky 3 16:00 Sparks Mladé Buky ZŠ Piráti Žacléř 16:14  
10.5.2012 čtvrtek Dvůr Králové 4 16:00 SC Dvůr Králové Sparks Mladé Buky 9:18  
10.5.2012 čtvrtek Dvůr Králové 5 17:00 SC Dvůr Králové Sparks Mladé Buky 1:22  
15.5.2012 úterý Žacléř 6 16:00 ZŠ Piráti Žacléř SC Dvůr Králové 16:15  
16.5.2012 středa Žacléř 8 16:00 ZŠ Piráti Žacléř Rytíři Trutnov 10:11  
16.5.2012 středa Žacléř 7 17:00 ZŠ Piráti Žacléř SC Dvůr Králové 19:13  
23.5.2012 středa Trutnov 10 16:00 Rytíři Trutnov SC Dvůr Králové 11:4  
23.5.2012 středa Trutnov 11 17:00 Rytíři Trutnov SC Dvůr Králové 14:16  
30.5.2012 středa Mladé Buky 12 16:00 Sparks Mladé Buky Rytíři Trutnov 4:13  
31.5.2012 čtvrtek Dvůr Králové 13 16:00 SC Dvůr Králové ZŠ Piráti Žacléř 16:13  
31.5.2012 čtvrtek Dvůr Králové 14 17:00 SC Dvůr Králové ZŠ Piráti Žacléř 14:15  
7.6.2012 čtvrtek Mladé Buky 15 16:00 Sparks Mladé Buky SC Dvůr Králové 5:15  
7.6.2012 čtvrtek Mladé Buky 16 17:00 Sparks Mladé Buky SC Dvůr Králové 9:19  
13.6.2012 středa Trutnov 17 16:00 Rytíři Trutnov ZŠ Piráti Žacléř 14:11  
14.6.2012 čtvrtek Dvůr Králové 18 16:00 SC Dvůr Králové Rytíři Trutnov 16:12  
14.6.2012 čtvrtek Dvůr Králové 19 17:00 SC Dvůr Králové Rytíři Trutnov 8:15  
27.6.2012 středa Žacléř 21 16:00 ZŠ Piráti Žacléř Rytíři Trutnov 12:18  
5.9.2012 středa Žacléř 22 16:00 ZŠ Piráti Žacléř Sparks Mladé Buky 19:18  
12.9.2012 středa Mladé Buky 23 16:00 Sparks Mladé Buky Rytíři Trutnov 11:15  
13.9.2012 čtvrtek Trutnov 20 16:00 Rytíři Trutnov Sparks Mladé Buky 15:14  
19.9.2012 středa Trutnov 24 16:00 Rytíři Trutnov ZŠ Piráti Žacléř 15:8  
25.9.2012 úterý Mladé Buky 9 16:00 Sparks Mladé Buky ZŠ Piráti Žacléř 16:17  

Winterleague turnaj U10 TU

  GWLSskóre%
1 Rytíři Trutnov 5 5 0 0 95:22 1 000
2 Sparks Mladé Buky 5 2 3 0 49:68 400
3 ZŠ Piráti Žacléř 5 3 2 0 77:65 600
4 Eldorádo Trutnov 5 0 5 0 40:106 0
G - zápasy, W - vítězství, L - prohry, S - skreč, P - body
DatumDenHřištěČ.z.ČasDomácíHostéSkóreskr.
26.2.2012 neděle SVČ TU - hala 1 8:30 Rytíři Trutnov Sparks Mladé Buky 17:5  
26.2.2012 neděle SVČ TU - hala 2 9:10 ZŠ Piráti Žacléř Eldorádo Trutnov 25:9  
26.2.2012 neděle SVČ TU - hala 3 9:50 Rytíři Trutnov ZŠ Piráti Žacléř 20:5  
26.2.2012 neděle SVČ TU - hala 4 10:30 Sparks Mladé Buky Eldorádo Trutnov 15:12  
26.2.2012 neděle SVČ TU - hala 5 11:10 Rytíři Trutnov Eldorádo Trutnov 26:7  
26.2.2012 neděle SVČ TU - hala 6 11:50 Sparks Mladé Buky ZŠ Piráti Žacléř 9:15  
26.2.2012 neděle SVČ TU - hala 7 12:30 Rytíři Trutnov Eldorádo Trutnov 20:3  
26.2.2012 neděle SVČ TU - hala 8 13:10 ZŠ Piráti Žacléř Sparks Mladé Buky 12:18  
26.2.2012 neděle SVČ TU - hala 9 13:50 ZŠ Piráti Žacléř Eldorádo Trutnov 20:9  
26.2.2012 neděle SVČ TU - hala 10 14:30 Rytíři Trutnov Sparks Mladé Buky 12:2  

Kostelecký Lvíček 2012

  GWLSskóre%
1 Rytíři Trutnov 6 6 0 0 104:63 1 000
2 Hroši Havlíčkův Brod 6 5 1 0 80:53 833
3 Sparks Mladé Buky 6 3 2 0 81:77 500
4 ZŠ Piráti Žacléř 6 2 3 0 80:78 333
5 SK Klackaři Kostelec n./O. 6 2 4 0 72:79 333
6 Painbusters Most 6 2 4 0 69:77 333
7 Meteors Žamberk 6 0 6 0 44:103 0
G - zápasy, W - vítězství, L - prohry, S - skreč, P - body
DatumDenHřištěČ.z.ČasDomácíHostéSkóreskr.
18.3.2012 neděle Kostelec - hala 1 8:00 Meteors Žamberk SK Klackaři Kostelec n./O. 8:16  
18.3.2012 neděle Kostelec - hala 2 8:25 Sparks Mladé Buky Rytíři Trutnov 14:15  
18.3.2012 neděle Kostelec - hala 3 8:50 ZŠ Piráti Žacléř Hroši Havlíčkův Brod 7:11  
18.3.2012 neděle Kostelec - hala 4 9:15 Meteors Žamberk Painbusters Most 7:15  
18.3.2012 neděle Kostelec - hala 5 9:40 SK Klackaři Kostelec n./O. Sparks Mladé Buky 13:15  
18.3.2012 neděle Kostelec - hala 6 10:05 Rytíři Trutnov ZŠ Piráti Žacléř 19:16  
18.3.2012 neděle Kostelec - hala 7 10:30 Hroši Havlíčkův Brod Painbusters Most 12:9  
18.3.2012 neděle Kostelec - hala 8 10:55 Sparks Mladé Buky Meteors Žamberk 16:8  
18.3.2012 neděle Kostelec - hala 9 11:20 Painbusters Most SK Klackaři Kostelec n./O. 9:13  
18.3.2012 neděle Kostelec - hala 10 11:45 Rytíři Trutnov Hroši Havlíčkův Brod 14:11  
18.3.2012 neděle Kostelec - hala 11 12:10 ZŠ Piráti Žacléř Meteors Žamberk 19:12  
18.3.2012 neděle Kostelec - hala 12 12:35 Painbusters Most Sparks Mladé Buky 13:17  
18.3.2012 neděle Kostelec - hala 13 13:00 SK Klackaři Kostelec n./O. Hroši Havlíčkův Brod 9:11  
18.3.2012 neděle Kostelec - hala 14 13:25 Meteors Žamberk Rytíři Trutnov 4:20  
18.3.2012 neděle Kostelec - hala 15 13:50 Sparks Mladé Buky ZŠ Piráti Žacléř 10:10  
18.3.2012 neděle Kostelec - hala 16 14:15 Rytíři Trutnov Painbusters Most 18:10  
18.3.2012 neděle Kostelec - hala 17 14:40 Hroši Havlíčkův Brod Meteors Žamberk 17:5  
18.3.2012 neděle Kostelec - hala 18 15:05 ZŠ Piráti Žacléř SK Klackaři Kostelec n./O. 18:13  
18.3.2012 neděle Kostelec - hala 19 15:30 Hroši Havlíčkův Brod Sparks Mladé Buky 18:9  
18.3.2012 neděle Kostelec - hala 20 15:55 SK Klackaři Kostelec n./O. Rytíři Trutnov 8:18  
18.3.2012 neděle Kostelec - hala 21 16:20 Painbusters Most ZŠ Piráti Žacléř 13:10  

Finále WINTERLEAGUE 2012, Liberec

  GWLSskóre%
1 Technika Brno 6 6 0 0 99:45 1 000
2 Pipas Brno 6 4 2 0 80:41 667
3 SaBaT Praha 6 4 2 0 80:49 667
4 SK Kotlářka 6 2 4 0 57:71 333
5 Rytíři Trutnov 6 4 2 0 92:72 667
6 Sparks Mladé Buky 6 2 4 0 70:94 333
7 Patriots Liberec 6 2 4 0 58:83 333
8 Eagles Praha 6 0 6 0 30:111 0
G - zápasy, W - vítězství, L - prohry, S - skreč, P - body
DatumDenHřištěČ.z.ČasDomácíHostéSkóreskr.
24.3.2012 sobota Liberec - hala 1 9:00 SaBaT Praha Eagles Praha 19:1  
24.3.2012 sobota Liberec - hala 2 9:00 Pipas Brno Patriots Liberec 17:1  
24.3.2012 sobota Liberec - hala 3 9:45 Technika Brno Rytíři Trutnov 20:11  
24.3.2012 sobota Liberec - hala 4 9:45 SK Kotlářka Sparks Mladé Buky 19:9  
24.3.2012 sobota Liberec - hala 5 10:30 Rytíři Trutnov SaBaT Praha 7:10  
24.3.2012 sobota Liberec - hala 6 10:30 Sparks Mladé Buky Pipas Brno 2:20  
24.3.2012 sobota Liberec - hala 7 11:15 Eagles Praha Technika Brno 3:25  
24.3.2012 sobota Liberec - hala 8 11:15 Patriots Liberec SK Kotlářka 3:17  
24.3.2012 sobota Liberec - hala 9 15:00 SaBaT Praha Technika Brno 10:14  
24.3.2012 sobota Liberec - hala 10 15:00 Pipas Brno SK Kotlářka 12:4  
24.3.2012 sobota Liberec - hala 11 15:45 Rytíři Trutnov Eagles Praha 20:5  
24.3.2012 sobota Liberec - hala 12 15:45 Sparks Mladé Buky Patriots Liberec 15:14  
25.3.2012 neděle Liberec - hala 13 9:00 Technika Brno SK Kotlářka 17:2  
25.3.2012 neděle Liberec - hala 14 9:00 Rytíři Trutnov Patriots Liberec 21:8  
25.3.2012 neděle Liberec - hala 15 9:45 Pipas Brno SaBaT Praha 12:11  
25.3.2012 neděle Liberec - hala 16 9:45 Sparks Mladé Buky Eagles Praha 15:8  
25.3.2012 neděle Liberec - hala 17 10:30 SK Kotlářka SaBaT Praha 4:16  
25.3.2012 neděle Liberec - hala 18 10:30 Eagles Praha Patriots Liberec 6:19  
25.3.2012 neděle Liberec - hala 19 11:15 Technika Brno Pipas Brno 13:10  
25.3.2012 neděle Liberec - hala 20 11:15 Rytíři Trutnov Sparks Mladé Buky 16:15  
25.3.2012 neděle Liberec - hala 21 12:00 SaBaT Praha SK Kotlářka 14:11  
25.3.2012 neděle Liberec - hala 22 12:00 Patriots Liberec Eagles Praha 13:7  
25.3.2012 neděle Liberec - hala 23 13:00 Rytíři Trutnov Sparks Mladé Buky 17:14  
25.3.2012 neděle Liberec - hala 24 13:00 Technika Brno Pipas Brno 10:9  

Bronzový superpohár - Východočeská oblast

  GWLSskóre%
1 Rytíři Trutnov 5 5 0 0 79:44 1 000
2 Sparks Mladé Buky 5 3 2 0 68:56 600
3 Patriots Liberec 5 1 4 0 60:75 200
4 ZŠ Piráti Žacléř 5 1 4 0 48:80 200
G - zápasy, W - vítězství, L - prohry, S - skreč, P - body
DatumDenHřištěČ.z.ČasDomácíHostéSkóreskr.
5.5.2012 sobota Mladé Buky 1 9:30 Rytíři Trutnov Patriots Liberec 17:9  
5.5.2012 sobota Mladé Buky 2 9:30 Sparks Mladé Buky ZŠ Piráti Žacléř 10:8  
5.5.2012 sobota Mladé Buky 3 10:30 Patriots Liberec Sparks Mladé Buky 12:20  
5.5.2012 sobota Mladé Buky 4 10:30 ZŠ Piráti Žacléř Rytíři Trutnov 8:20  
5.5.2012 sobota Mladé Buky 5 11:30 Rytíři Trutnov Sparks Mladé Buky 14:7  
5.5.2012 sobota Mladé Buky 6 11:30 Patriots Liberec ZŠ Piráti Žacléř 12:15  
5.5.2012 sobota Mladé Buky 7 12:30 Rytíři Trutnov Patriots Liberec 13:8  
5.5.2012 sobota Mladé Buky 8 12:30 Sparks Mladé Buky ZŠ Piráti Žacléř 19:7  
5.5.2012 sobota Mladé Buky 9 13:30 ZŠ Piráti Žacléř Patriots Liberec 10:19  
5.5.2012 sobota Mladé Buky 10 13:30 Rytíři Trutnov Sparks Mladé Buky 15:12  

Stříbrný Superpohár - region Morava Sever

  GWLSskóre%
1 Arrows Ostrava 5 4 1 0 61:48 800
2 Skokani Olomouc 5 3 2 0 60:55 600
3 Klasik Frýdek-Místek 5 3 2 0 73:60 600
4 Rytíři Trutnov 5 3 2 0 68:67 600
5 ZŠ Piráti Žacléř 5 1 4 0 57:82 200
6 Sparks Mladé Buky 5 1 4 0 49:56 200
G - zápasy, W - vítězství, L - prohry, S - skreč, P - body
DatumDenHřištěČ.z.ČasDomácíHostéSkóreskr.
3.6.2012 neděle Olomouc 1 1 9:30 Skokani Olomouc Arrows Ostrava 7:8  
3.6.2012 neděle Olomouc 1 2 10:15 Arrows Ostrava Rytíři Trutnov 11:9  
3.6.2012 neděle Olomouc 2 3 10:15 ZŠ Piráti Žacléř Klasik Frýdek-Místek 11:17  
3.6.2012 neděle Olomouc 1 4 11:00 Arrows Ostrava Sparks Mladé Buky 15:6  
3.6.2012 neděle Olomouc 2 5 11:00 Rytíři Trutnov Skokani Olomouc 12:14  
3.6.2012 neděle Olomouc 1 6 11:45 Sparks Mladé Buky ZŠ Piráti Žacléř 18:3  
3.6.2012 neděle Olomouc 2 7 11:45 Klasik Frýdek-Místek Skokani Olomouc 18:17  
3.6.2012 neděle Olomouc 1 8 12:30 Rytíři Trutnov Klasik Frýdek-Místek 12:11  
3.6.2012 neděle Olomouc 2 9 12:30 ZŠ Piráti Žacléř Arrows Ostrava 14:13  
3.6.2012 neděle Olomouc 1 10 13:15 Rytíři Trutnov Sparks Mladé Buky 10:7  
3.6.2012 neděle Olomouc 2 11 13:15 Skokani Olomouc ZŠ Piráti Žacléř 9:5  
3.6.2012 neděle Olomouc 1 12 14:00 ZŠ Piráti Žacléř Rytíři Trutnov 24:25  
3.6.2012 neděle Olomouc 2 13 14:00 Sparks Mladé Buky Klasik Frýdek-Místek 6:15  
3.6.2012 neděle Olomouc 1 14 14:15 Klasik Frýdek-Místek Arrows Ostrava 12:14  
3.6.2012 neděle Olomouc 2 15 14:15 Skokani Olomouc Sparks Mladé Buky 13:12  

Halový Trutnov 2012 - T-ball U10

  GWLSskóre%
1 Rytíři Trutnov 5 4 0 0 70:32 800
2 SK Klackaři Kostelec n./O. 5 3 1 0 61:31*) 600
3 Eagles Praha 5 3 2 0 44:49 600
4 Sparks Mladé Buky 5 2 3 0 63:63 400
5 ZŠ Piráti Žacléř 5 2 3 0 47:43*) 400
6 Trutnov HSM 5 0 5 0 25:92 0
G - zápasy, W - vítězství, L - prohry, S - skreč, P - body
*) neznámé přesné skóre
DatumDenHřištěČ.z.ČasDomácíHostéSkóreskr.
2.12.2012 neděle SVČ TU - hala 1 8:00 Trutnov HSM Rytíři Trutnov 4:23  
2.12.2012 neděle SVČ TU - hala 2 8:40 Sparks Mladé Buky ZŠ Piráti Žacléř 20:10  
2.12.2012 neděle SVČ TU - hala 3 9:20 SK Klackaři Kostelec n./O. Eagles Praha 11:13  
2.12.2012 neděle SVČ TU - hala 4 10:00 Rytíři Trutnov Sparks Mladé Buky 20:5  
2.12.2012 neděle SVČ TU - hala 5 10:40 SK Klackaři Kostelec n./O. Trutnov HSM 23:2  
2.12.2012 neděle SVČ TU - hala 6 11:20 ZŠ Piráti Žacléř Eagles Praha 16:6  
2.12.2012 neděle SVČ TU - hala 7 12:00 Trutnov HSM Sparks Mladé Buky 6:24  
2.12.2012 neděle SVČ TU - hala 8 12:40 Rytíři Trutnov SK Klackaři Kostelec n./O. 10:10  
2.12.2012 neděle SVČ TU - hala 9 13:20 ZŠ Piráti Žacléř Trutnov HSM 11:5  
2.12.2012 neděle SVČ TU - hala 10 14:00 Sparks Mladé Buky Eagles Praha 8:11  
2.12.2012 neděle SVČ TU - hala 11 14:40 Rytíři Trutnov ZŠ Piráti Žacléř 11:10  
2.12.2012 neděle SVČ TU - hala 12 15:20 Eagles Praha Trutnov HSM 11:8  
2.12.2012 neděle SVČ TU - hala 13 16:00 Sparks Mladé Buky SK Klackaři Kostelec n./O. 6:16  
2.12.2012 neděle SVČ TU - hala 14 16:40 Eagles Praha Rytíři Trutnov 3:6  
2.12.2012 neděle SVČ TU - hala 15 17:20 ZŠ Piráti Žacléř SK Klackaři Kostelec n./O. 0:1*)  
*) neznámé přesné skóre
Download Free Joomla Templates by vonfio.de
„Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec.“ Jan Werich