Baseball MINIŽÁCI

U8 - ročníky 2006 až 2009

Hlavní stránka      Soupiska týmu      Rozpisy a výsledky     Kalendář týmu     Tým v roce 2013     Tým v roce 2012     Tým v roce 2011

Tým v roce 2011

  • ročník 2003 a mladší

Vedení týmu:

  • Filip Procházka
  • Petr Kavan

Hráči týmu:

DresPříjmeníJménoRočníkPosty
  Buk Cormac    
  Bureš Petr    
  Černý Matěj    
  Frič Vojtěch    
  Havlík Daniel    
  Hlína Filp    
  Kutíková Adéla    
  Potoček Oto    
   Tuček Šimon    

Východočeský přebor mladších žáků do 8 let 2011

  GWLSskóre%
1 SK Klackaři Kostelec n./O. 14 13 1 0 197:101 929
2 ZŠ Piráti Žacléř 14 7 7 0 181:175 500
3 Sparks Mladé Buky 14 7 7 0 164:180 500
4 Rytíři Trutnov 14 6 8 0 163:159 429
5 Orlice Choceň 14 5 9 0 134:157 357
6 Meteors Žamberk 14 4 10 0 133:200 286
G - zápasy, W - vítězství, L - prohry, S - skreč, P - body
DatumDenHřištěČ.z.ČasDomácíHostéSkóreskr.
14.4.2011 čtvrtek Mladé Buky 1 16:30 Sparks Mladé Buky ZŠ Piráti Žacléř 18:21  
20.4.2011 středa Žacléř 2 16:30 ZŠ Piráti Žacléř Sparks Mladé Buky 20:13  
28.4.2011 čtvrtek Mladé Buky 3 16:30 Sparks Mladé Buky Rytíři Trutnov 19:23  
29.4.2011 pátek Choceň 4 16:00 Orlice Choceň SK Klackaři Kostelec n./O. 7:15  
29.4.2011 pátek Choceň 5 17:00 Orlice Choceň SK Klackaři Kostelec n./O. 5:15  
5.5.2011 čtvrtek Choceň 7 16:00 Orlice Choceň Meteors Žamberk 11:13  
5.5.2011 čtvrtek Choceň 8 17:00 Orlice Choceň Meteors Žamberk 9:15  
12.5.2011 čtvrtek Mladé Buky 9 16:30 Sparks Mladé Buky ZŠ Piráti Žacléř 5:15  
15.5.2011 neděle Mladé Buky 10 10:30 Rytíři Trutnov SK Klackaři Kostelec n./O. 6:7  
15.5.2011 neděle Mladé Buky 11 10:30 Sparks Mladé Buky Orlice Choceň 3:15  
15.5.2011 neděle Mladé Buky 12 11:20 Rytíři Trutnov Orlice Choceň 15:5  
15.5.2011 neděle Mladé Buky 13 11:20 ZŠ Piráti Žacléř Meteors Žamberk 12:13  
15.5.2011 neděle Mladé Buky 14 12:10 Sparks Mladé Buky Meteors Žamberk 15:3  
15.5.2011 neděle Mladé Buky 15 12:10 ZŠ Piráti Žacléř SK Klackaři Kostelec n./O. 5:16  
15.5.2011 neděle Mladé Buky 16 13:00 Rytíři Trutnov Meteors Žamberk 15:9  
15.5.2011 neděle Mladé Buky 17 13:00 Sparks Mladé Buky SK Klackaři Kostelec n./O. 3:20  
15.5.2011 neděle Mladé Buky 18 13:50 ZŠ Piráti Žacléř Orlice Choceň 8:15  
15.5.2011 neděle Mladé Buky 6 14:20 Rytíři Trutnov ZŠ Piráti Žacléř 10:13  
18.5.2011 středa Žacléř 19 16:30 ZŠ Piráti Žacléř Sparks Mladé Buky 13:17  
25.5.2011 středa Žacléř 20 16:30 ZŠ Piráti Žacléř Rytíři Trutnov 12:15  
2.6.2011 čtvrtek Mladé Buky 21 16:30 Sparks Mladé Buky Rytíři Trutnov 12:8  
3.6.2011 pátek Žamberk 22 16:00 Meteors Žamberk SK Klackaři Kostelec n./O. 5:10  
3.6.2011 pátek Žamberk 23 17:00 Meteors Žamberk SK Klackaři Kostelec n./O. 7:15  
13.6.2011 pondělí Žamberk 25 16:00 Meteors Žamberk Orlice Choceň 10:8  
13.6.2011 pondělí Žamberk 26 17:00 Meteors Žamberk Orlice Choceň 8:10  
15.6.2011 středa Žacléř 27 16:30 ZŠ Piráti Žacléř Rytíři Trutnov 15:11  
23.6.2011 čtvrtek Trutnov 37 16:30 Rytíři Trutnov Sparks Mladé Buky 5:12  
23.6.2011 čtvrtek Trutnov 24 17:30 Rytíři Trutnov Sparks Mladé Buky 9:13  
25.6.2011 sobota Kostelec 28 10:30 SK Klackaři Kostelec n./O. Sparks Mladé Buky 13:9  
25.6.2011 sobota Kostelec 29 10:30 Meteors Žamberk ZŠ Piráti Žacléř 6:20  
25.6.2011 sobota Kostelec 30 11:20 SK Klackaři Kostelec n./O. ZŠ Piráti Žacléř 8:10  
25.6.2011 sobota Kostelec 31 11:20 Orlice Choceň Rytíři Trutnov 13:8  
25.6.2011 sobota Kostelec 32 12:10 Meteors Žamberk Rytíři Trutnov 11:20  
25.6.2011 sobota Kostelec 33 12:10 Orlice Choceň Sparks Mladé Buky 7:10  
25.6.2011 sobota Kostelec 34 13:00 SK Klackaři Kostelec n./O. Rytíři Trutnov 8:3  
25.6.2011 sobota Kostelec 35 13:00 Meteors Žamberk Sparks Mladé Buky 8:15  
25.6.2011 sobota Kostelec 36 13:50 Orlice Choceň ZŠ Piráti Žacléř 13:7  
15.9.2011 čtvrtek Trutnov 38 16:30 Rytíři Trutnov ZŠ Piráti Žacléř 15:10  
18.9.2011 neděle Kostelec 39 9:00 SK Klackaři Kostelec n./O. Orlice Choceň 15:8  
18.9.2011 neděle Kostelec 41 10:00 SK Klackaři Kostelec n./O. Meteors Žamberk 20:10  
18.9.2011 neděle Kostelec 40 11:00 SK Klackaři Kostelec n./O. Orlice Choceň 15:8  
18.9.2011 neděle Kostelec 42 12:00 SK Klackaři Kostelec n./O. Meteors Žamberk 20:15  

Halové mistrovství VČO v Tee-ballu U8

  GWLSskóre%
1 Rytíři Trutnov 5 4 1 0 81:31 800
2 ZŠ Piráti Žacléř 5 3 2 0 42:57 600
3 Sparks Mladé Buky 4 2 2 0 48:51 500
4 SK Klackaři Kostelec n./O. 4 2 2 0 56:32 500
5 Meteors Žamberk 4 0 4 0 21:77 0
G - zápasy, W - vítězství, L - prohry, S - skreč, P - body
DatumDenHřištěČ.z.ČasDomácíHostéSkóreskr.
27.11.2011 neděle SVČ TU - hala 1 8:00 Sparks Mladé Buky ZŠ Piráti Žacléř 8:12  
27.11.2011 neděle SVČ TU - hala 2 8:40 SK Klackaři Kostelec n./O. Rytíři Trutnov 7:12  
27.11.2011 neděle SVČ TU - hala 3 9:20 Meteors Žamberk Sparks Mladé Buky 10:18  
27.11.2011 neděle SVČ TU - hala 4 10:00 ZŠ Piráti Žacléř SK Klackaři Kostelec n./O. 2:19  
27.11.2011 neděle SVČ TU - hala 5 10:40 Rytíři Trutnov Meteors Žamberk 23:2  
27.11.2011 neděle SVČ TU - hala 6 11:20 SK Klackaři Kostelec n./O. Sparks Mladé Buky 9:13  
27.11.2011 neděle SVČ TU - hala 7 12:00 Rytíři Trutnov ZŠ Piráti Žacléř 9:11  
27.11.2011 neděle SVČ TU - hala 8 12:40 Meteors Žamberk SK Klackaři Kostelec n./O. 5:21  
27.11.2011 neděle SVČ TU - hala 9 13:20 Sparks Mladé Buky Rytíři Trutnov 9:20  
27.11.2011 neděle SVČ TU - hala 10 14:00 ZŠ Piráti Žacléř Meteors Žamberk 15:4  
27.11.2011 neděle SVČ TU - hala 11 14:40 ZŠ Piráti Žacléř Rytíři Trutnov 2:17  
Download Free Joomla Templates by vonfio.de
„Snažme se žít tak, aby naší smrti litoval i majitel pohřební služby.“ Mark Twain