Baseball ŽÁCI

U12 - ročníky 2002 až 2006

Hlavní stránka      Soupiska týmu      Rozpisy a výsledky     Kalendář týmu     Tým v roce 2013     Tým v roce 2012     Tým v roce 2011

Tým v roce 2012

  • ročníky 2000 až 2004

Vedení týmu:

  • Filip Procházka
  • Petr Kavan
  • Petra Řadová
  • Miloš Popelka
  • Petr Baranec

Hráči týmu:

DresPříjmeníJménoRočníkPosty
  Brych Mayáš 2001  
  Slaninová Eliška 2001  
  Hrubý Jan 2001  
  Remeta Jiří 2001  
  Grundmann Martin 2001  
  Grundmann Michal 2001  
  Váchal Tomáš 2000  
  Matas Tomáš 2000  
  Černý Vojtěch 2000  
  Hlína Jan 2000  
  Rohrbacher Daniel 2000  
  Špaček Jakub 2000  
  Ptáček Matyáš 2000  

Východočeský přebor žáků 2012

  GWLSskóre%
1 Sparks Mladé Buky 20 19 1 0 349:77 950
2 Rytíři Trutnov 20 13 5 2 197:129 650
3 Orlice Choceň 20 13 7 0 264:218 650
4 ZŠ Piráti Žacléř 20 6 14 0 149:216 300
5 Meteors Žamberk 20 5 13 2 117:276 250
6 Meteors Jablonné 20 4 16 0 138:298 200
G - zápasy, W - vítězství, L - prohry, S - skreč, P - body
DatumDenHřištěČ.z.ČasDomácíHostéSkóreskr.
11.4.2012 středa Trutnov 1 17:00 Rytíři Trutnov Sparks Mladé Buky 8:12  
11.4.2012 středa Choceň 2 17:00 Orlice Choceň Meteors Žamberk 18:1  
15.4.2012 neděle Choceň 3 11:00 Meteors Žamberk ZŠ Piráti Žacléř 6:10  
15.4.2012 neděle Choceň 5 11:00 Orlice Choceň Sparks Mladé Buky 8:11  
15.4.2012 neděle Trutnov 7 11:00 Rytíři Trutnov Meteors Jablonné 14:2  
15.4.2012 neděle Choceň 4 13:00 Meteors Žamberk ZŠ Piráti Žacléř 6:18  
15.4.2012 neděle Choceň 6 13:00 Orlice Choceň Sparks Mladé Buky 9:18  
15.4.2012 neděle Trutnov 8 13:00 Rytíři Trutnov Meteors Jablonné 4:12  
18.4.2012 středa Choceň 9 17:00 Meteors Jablonné Meteors Žamberk 18:4  
21.4.2012 sobota Mladé Buky 10 11:00 Sparks Mladé Buky Meteors Žamberk 17:0  
21.4.2012 sobota Mladé Buky 12 11:00 ZŠ Piráti Žacléř Meteors Jablonné 8:1  
21.4.2012 sobota Mladé Buky 11 13:00 Sparks Mladé Buky Meteors Žamberk 21:1  
21.4.2012 sobota Mladé Buky 13 13:00 ZŠ Piráti Žacléř Meteors Jablonné 10:9  
25.4.2012 středa Žacléř 14 17:00 ZŠ Piráti Žacléř Sparks Mladé Buky 3:18  
25.4.2012 středa Choceň 15 17:00 Orlice Choceň Meteors Jablonné 17:10  
29.4.2012 neděle Trutnov 16 11:00 Rytíři Trutnov Orlice Choceň 14:4  
29.4.2012 neděle Trutnov 17 13:00 Rytíři Trutnov Orlice Choceň 13:16  
1.5.2012 úterý Mladé Buky 18 11:00 Sparks Mladé Buky Meteors Jablonné 20:1  
1.5.2012 úterý Mladé Buky 19 13:00 Sparks Mladé Buky Meteors Jablonné 24:0  
3.5.2012 čtvrtek Mladé Buky 20 17:00 Sparks Mladé Buky ZŠ Piráti Žacléř 12:1  
6.5.2012 neděle Choceň 21 11:00 Meteors Jablonné Rytíři Trutnov 5:14  
6.5.2012 neděle Choceň 22 13:00 Meteors Jablonné Rytíři Trutnov 2:19  
8.5.2012 úterý Choceň 23 15:00 Meteors Žamberk Sparks Mladé Buky 3:28  
8.5.2012 úterý Choceň 24 17:00 Meteors Žamberk Sparks Mladé Buky 0:23  
13.5.2012 neděle Choceň 27 11:00 Meteors Jablonné Sparks Mladé Buky 3:19  
13.5.2012 neděle Choceň 60 13:00 Meteors Jablonné Sparks Mladé Buky 4:30  
16.5.2012 středa Žacléř 28 17:00 ZŠ Piráti Žacléř Rytíři Trutnov 0:10  
16.5.2012 středa Žacléř 29 17:00 Meteors Jablonné Orlice Choceň 5:18  
20.5.2012 neděle Choceň 30 11:00 Orlice Choceň Rytíři Trutnov 4:10  
20.5.2012 neděle Choceň 31 13:00 Orlice Choceň Rytíři Trutnov 6:24  
23.5.2012 středa Choceň 33 17:00 Meteors Žamberk Meteors Jablonné 13:11  
27.5.2012 neděle Žacléř 25 10:00 ZŠ Piráti Žacléř Orlice Choceň 7:16  
27.5.2012 neděle Žacléř 26 12:00 ZŠ Piráti Žacléř Orlice Choceň 9:14  
30.5.2012 středa Mladé Buky 34 17:00 Sparks Mladé Buky Rytíři Trutnov 10:9  
30.5.2012 středa Choceň 35 17:00 Meteors Žamberk Orlice Choceň 12:16  
2.6.2012 sobota Choceň 36 10:00 Orlice Choceň ZŠ Piráti Žacléř 17:12  
2.6.2012 sobota Choceň 37 12:00 Orlice Choceň ZŠ Piráti Žacléř 13:11  
6.6.2012 středa Choceň 38 17:00 Orlice Choceň Meteors Jablonné 15:7  
13.6.2012 středa Trutnov 39 17:00 Rytíři Trutnov ZŠ Piráti Žacléř 5:3  
13.6.2012 středa Choceň 40 17:00 Meteors Jablonné Meteors Žamberk 12:15  
17.6.2012 neděle Choceň 41 11:00 Meteors Žamberk Rytíři Trutnov 6:0 X
17.6.2012 neděle Choceň 42 13:00 Meteors Žamberk Rytíři Trutnov 6:0 X
21.6.2012 čtvrtek Choceň 44 17:00 Orlice Choceň Meteors Žamberk 24:9  
27.6.2012 středa Žacléř 45 17:00 ZŠ Piráti Žacléř Rytíři Trutnov 1:15  
27.6.2012 středa Choceň 46 17:00 Meteors Jablonné Orlice Choceň 5:24  
1.9.2012 sobota Trutnov 47 11:00 Rytíři Trutnov Meteors Žamberk 6:0 X
1.9.2012 sobota Trutnov 48 13:00 Rytíři Trutnov Meteors Žamberk 6:0 X
5.9.2012 středa Žacléř 49 17:00 ZŠ Piráti Žacléř Sparks Mladé Buky 1:15  
5.9.2012 středa Choceň 50 17:00 Meteors Žamberk Meteors Jablonné 5:12  
8.9.2012 sobota Choceň 51 11:00 Meteors Jablonné ZŠ Piráti Žacléř 14:2  
8.9.2012 sobota Choceň 52 13:00 Meteors Jablonné ZŠ Piráti Žacléř 5:23  
12.9.2012 středa Mladé Buky 53 17:00 Sparks Mladé Buky Rytíři Trutnov 21:3  
12.9.2012 středa Choceň 54 17:00 Meteors Žamberk Orlice Choceň 7:17  
13.9.2012 čtvrtek Trutnov 43 17:00 Rytíři Trutnov Sparks Mladé Buky 12:11  
15.9.2012 sobota Mladé Buky 55 11:00 Sparks Mladé Buky Orlice Choceň 16:2  
15.9.2012 sobota Mladé Buky 57 11:00 ZŠ Piráti Žacléř Meteors Žamberk 5:14  
15.9.2012 sobota Mladé Buky 56 13:00 Sparks Mladé Buky Orlice Choceň 17:6  
15.9.2012 sobota Mladé Buky 58 13:00 ZŠ Piráti Žacléř Meteors Žamberk 14:9  
19.9.2012 středa Trutnov 59 17:00 Rytíři Trutnov ZŠ Piráti Žacléř 11:8  
25.9.2012 úterý Mladé Buky 32 17:00 Sparks Mladé Buky ZŠ Piráti Žacléř 6:3  

Interliga starších žáků 2012

  GWLSskóre%
1 Eagles Praha 11 8 3 0 129:53 727
2 SK Kotlářka 12 7 3 2 100:70 583
3 Sparks Mladé Buky 10 5 4 1 72:57 500
4 Patriots Liberec 12 6 6 0 101:116 500
5 Tempo Titans Praha 10 4 6 0 48:63 400
6 Praotci Roudnice 11 3 8 0 76:146 273
7 Sokol Hluboká n./V. 8 1 4 3 29:50 125
G - zápasy, W - vítězství, L - prohry, S - skreč, P - body
DatumDenHřištěČ.z.ČasDomácíHostéSkóreskr.
10.4.2012 úterý Krč - B 101 17:00 Eagles Praha Tempo Titans Praha 4:6  
24.4.2012 úterý Kotlářka 108 17:00 SK Kotlářka Tempo Titans Praha 11:6  
28.4.2012 sobota Liberec 4201 11:00 Patriots Liberec Praotci Roudnice 15:6  
19.5.2012 sobota Mladé Buky 7001 11:00 Sparks Mladé Buky Eagles Praha 9:8  
19.5.2012 sobota Mladé Buky 7005 12:00 Patriots Liberec SK Kotlářka 2:10  
19.5.2012 sobota Mladé Buky 7002 13:00 Eagles Praha Sokol Hluboká n./V. 10:7  
19.5.2012 sobota Mladé Buky 7006 13:00 Praotci Roudnice Tempo Titans Praha 7:0  
19.5.2012 sobota Mladé Buky 7003 15:00 Sparks Mladé Buky Praotci Roudnice 18:2  
19.5.2012 sobota Mladé Buky 7007 15:00 SK Kotlářka Praotci Roudnice 8:19  
19.5.2012 sobota Mladé Buky 7013 16:00 Sokol Hluboká n./V. Patriots Liberec 7:12  
19.5.2012 sobota Mladé Buky 7008 17:00 Tempo Titans Praha Patriots Liberec 0:7  
20.5.2012 neděle Mladé Buky 7009 9:00 Sparks Mladé Buky SK Kotlářka 16:7  
20.5.2012 neděle Mladé Buky 7016 9:00 Patriots Liberec Eagles Praha 3:26  
20.5.2012 neděle Mladé Buky 7010 11:00 Tempo Titans Praha Sparks Mladé Buky 0:7  
20.5.2012 neděle Mladé Buky 7014 11:00 Eagles Praha Praotci Roudnice 22:1  
20.5.2012 neděle Mladé Buky 7015 12:45 Praotci Roudnice Sokol Hluboká n./V. 14:15  
20.5.2012 neděle Mladé Buky 7037 13:00 Patriots Liberec Sparks Mladé Buky 13:19  
22.5.2012 úterý Kotlářka 113 17:00 SK Kotlářka Eagles Praha 13:0  
27.5.2012 neděle Roudnice 4209 10:30 Patriots Liberec Praotci Roudnice 14:3  
29.5.2012 úterý Tempo 117 17:00 Tempo Titans Praha Eagles Praha 1:8  
5.6.2012 úterý Tempo 122 17:00 Tempo Titans Praha SK Kotlářka 0:6  
31.8.2012 pátek Hluboká 7035 13:00 Sokol Hluboká n./V. SK Kotlářka 0:0 X
31.8.2012 pátek Hluboká 7036 15:00 SK Kotlářka Sokol Hluboká n./V. 0:0 X
4.9.2012 úterý Krč - B 127 17:00 Eagles Praha SK Kotlářka 9:5  
16.9.2012 neděle Liberec 7038 11:00 Sparks Mladé Buky Patriots Liberec 3:6  
6.10.2012 sobota Kotlářka 7042 8:50 Praotci Roudnice SK Kotlářka 8:19  
6.10.2012 sobota Kotlářka 7044 10:30 Patriots Liberec Tempo Titans Praha 9:14  
6.10.2012 sobota Kotlářka 7055 12:10 Praotci Roudnice Eagles Praha 5:21  
6.10.2012 sobota Kotlářka 7046 13:50 SK Kotlářka Patriots Liberec 14:10  
6.10.2012 sobota Kotlářka 7040 15:30 Tempo Titans Praha Praotci Roudnice 14:4  
6.10.2012 sobota Kotlářka 7053 17:10 Eagles Praha Patriots Liberec 14:3  
7.10.2012 neděle Tempo 7048 9:00 Sparks Mladé Buky Tempo Titans Praha 0:7  
7.10.2012 neděle Tempo 7049 9:00 Patriots Liberec Sokol Hluboká n./V. 7:0  
7.10.2012 neděle Tempo 7050 11:00 SK Kotlářka Sparks Mladé Buky 7:0  
7.10.2012 neděle Tempo 7051 11:00 Sokol Hluboká n./V. Praotci Roudnice 0:7  
7.10.2012 neděle Tempo 7045 14:00 Eagles Praha Sparks Mladé Buky 7:0  
7.10.2012 neděle Tempo 7047 16:00 Sparks Mladé Buky Sokol Hluboká n./V. 0:0 X

Halový basebalový turnaj TU

  GWLSskóre%
1 Tempo Titans Praha 5 3 2 0 49:34 600
2 Sparks Mladé Buky 5 4 1 0 66:32 800
3 Rytíři Trutnov 5 2 3 0 44:49 400
4 ZŠ Piráti Žacléř 5 1 4 0 26:70 200
G - zápasy, W - vítězství, L - prohry, S - skreč, P - body
DatumDenHřištěČ.z.ČasDomácíHostéSkóreskr.
28.1.2012 sobota SVČ TU - hala 1 8:30 Sparks Mladé Buky Rytíři Trutnov 11:6  
28.1.2012 sobota SVČ TU - hala 2 9:30 Tempo Titans Praha ZŠ Piráti Žacléř 9:2  
28.1.2012 sobota SVČ TU - hala 3 10:30 Sparks Mladé Buky ZŠ Piráti Žacléř 19:5  
28.1.2012 sobota SVČ TU - hala 4 11:30 Rytíři Trutnov Tempo Titans Praha 7:5  
28.1.2012 sobota SVČ TU - hala 5 12:30 Tempo Titans Praha Sparks Mladé Buky 7:11  
28.1.2012 sobota SVČ TU - hala 6 13:30 ZŠ Piráti Žacléř Rytíři Trutnov 17:16  
28.1.2012 sobota SVČ TU - hala 7 14:30 Sparks Mladé Buky ZŠ Piráti Žacléř 13:1  
28.1.2012 sobota SVČ TU - hala 8 15:30 Tempo Titans Praha Rytíři Trutnov 15:2  
28.1.2012 sobota SVČ TU - hala 9 16:30 ZŠ Piráti Žacléř Rytíři Trutnov 1:13  
28.1.2012 sobota SVČ TU - hala 10 17:30 Tempo Titans Praha Sparks Mladé Buky 13:12  

Halový Trutnov 2012 - coach-ball U12

  GWLSskóre%
1 Rytíři Trutnov 3 3 0 0 10:4 1 000
2 Sparks Mladé Buky 3 2 1 0 17:5 667
3 Trutnov HSM 3 2 1 0 17:9 667
4 Meteors Žamberk 3 1 2 0 12:22 333
5 ZŠ Piráti Žacléř 3 1 2 0 12:17 333
6 Orlice Choceň 3 0 3 0 10:21 0
G - zápasy, W - vítězství, L - prohry, S - skreč, P - body
DatumDenHřištěČ.z.ČasDomácíHostéSkóreskr.
18.11.2012 neděle SVČ TU - hala 1 8:00 Trutnov HSM Rytíři Trutnov 1:3  
18.11.2012 neděle SVČ TU - hala 2 9:00 Sparks Mladé Buky Orlice Choceň 9:0  
18.11.2012 neděle SVČ TU - hala 3 10:00 ZŠ Piráti Žacléř Trutnov HSM 6:10  
18.11.2012 neděle SVČ TU - hala 4 11:00 Orlice Choceň Meteors Žamberk 8:9  
18.11.2012 neděle SVČ TU - hala 5 12:00 Rytíři Trutnov ZŠ Piráti Žacléř 5:3  
18.11.2012 neděle SVČ TU - hala 6 13:00 Meteors Žamberk Sparks Mladé Buky 3:8  
18.11.2012 neděle SVČ TU - hala 7 14:00 ZŠ Piráti Žacléř Orlice Choceň 3:2  
18.11.2012 neděle SVČ TU - hala 8 15:00 Trutnov HSM Meteors Žamberk 6:0  
18.11.2012 neděle SVČ TU - hala 9 16:00 Sparks Mladé Buky Rytíři Trutnov 0:2  

Halový turnaj Dvůr Králové nad Labem

  GWLSskóre%
1 Trutnov HSM 6 6 0 0 210:101 1 000
2 Sparks Mladé Buky - SMBSH 6 5 1 0 205:125 833
3 ZS No 2 Brzeg 6 4 2 0 187:131 667
4 Sparks Mladé Buky - SMB12 6 2 3 0 186:169 333
5 ZS No 1 Brzeg 6 2 3 0 118:170 333
6 SC Dvůr Králové 6 1 5 0 132:163 167
7 Wroclaw 6 0 6 0 83:262 0
G - zápasy, W - vítězství, L - prohry, S - skreč, P - body
DatumDenHřištěČ.z.ČasDomácíHostéSkóreskr.
24.11.2012 sobota DK - hala 1 8:30 ZS No 2 Brzeg SC Dvůr Králové 31:14  
24.11.2012 sobota DK - hala 2 9:15 Wroclaw ZS No 1 Brzeg 9:36  
24.11.2012 sobota DK - hala 3 10:00 Sparks Mladé Buky - SMB12 Trutnov HSM 24:35  
24.11.2012 sobota DK - hala 4 10:45 SC Dvůr Králové Sparks Mladé Buky - SMBSH 23:28  
24.11.2012 sobota DK - hala 5 11:30 Trutnov HSM Wroclaw 48:12  
24.11.2012 sobota DK - hala 6 12:15 Sparks Mladé Buky - SMB12 Sparks Mladé Buky - SMBSH 26:37  
24.11.2012 sobota DK - hala 7 13:00 ZS No 1 Brzeg SC Dvůr Králové 22:19  
24.11.2012 sobota DK - hala 8 13:45 ZS No 2 Brzeg Sparks Mladé Buky - SMB12 28:26  
24.11.2012 sobota DK - hala 9 14:30 Sparks Mladé Buky - SMBSH Trutnov HSM 22:33  
24.11.2012 sobota DK - hala 10 15:15 SC Dvůr Králové Wroclaw 36:16  
24.11.2012 sobota DK - hala 11 16:00 Sparks Mladé Buky - SMB12 ZS No 1 Brzeg 27:27  
24.11.2012 sobota DK - hala 12 16:45 Trutnov HSM ZS No 2 Brzeg 27:24  
24.11.2012 sobota DK - hala 13 17:30 Sparks Mladé Buky - SMBSH Wroclaw 48:8  
24.11.2012 sobota DK - hala 14 18:15 SC Dvůr Králové Sparks Mladé Buky - SMB12 24:36  
24.11.2012 sobota DK - hala 15 19:00 ZS No 1 Brzeg ZS No 2 Brzeg 16:36  
25.11.2012 neděle DK - hala 16 8:00 Wroclaw Sparks Mladé Buky - SMB12 18:47  
25.11.2012 neděle DK - hala 17 8:45 ZS No 1 Brzeg Trutnov HSM 3:37  
25.11.2012 neděle DK - hala 18 9:30 ZS No 2 Brzeg Sparks Mladé Buky - SMBSH 21:28  
25.11.2012 neděle DK - hala 19 10:15 Trutnov HSM SC Dvůr Králové 30:16  
25.11.2012 neděle DK - hala 20 11:00 Wroclaw ZS No 2 Brzeg 20:47  
25.11.2012 neděle DK - hala 21 11:45 Sparks Mladé Buky - SMBSH ZS No 1 Brzeg 42:14  
Download Free Joomla Templates by vonfio.de
„Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.“ Mark Twain