Baseball MINIŽÁCI

U8 - ročníky 2006 až 2009

Hlavní stránka      Soupiska týmu      Rozpisy a výsledky     Kalendář týmu     Tým v roce 2013     Tým v roce 2012     Tým v roce 2011

Tým v roce 2013

  • ročníky 2005 až 2008

Vedení týmu:

  • Jan Melichar
  • Michal Bořek
  • Iva Andělová

Hráči týmu:

DresPříjmeníJménoRočníkPosty
  Mitkovová Jindra 2005  
  Sedláčková Jaroslava 2005  
35 Černý Matěj 2005  
  Milionová Rozálie 2005  
21 Frič Vojtěch 2005  
  Buk Cormac 2005  
7 Havlík Daniel 2006  
  Pešanová Valerie 2006  
  Vajstavrová Nela 2006  
25 Tuček Šimon 2007  
  Hanák Matěj 2007  
  Milionová Antonie 2007  
  Pešanová Emma 2008  

Východočeský přebor mladších žáků U8 2013

  GWLSskóre%
1 SK Klackaři Kostelec n./O. 14 14 0 0 205:59 1 000
2 ZŠ Piráti Žacléř 14 9 5 0 157:122 643
3 Sparks Mladé Buky 14 8 6 0 166:109 571
4 Orlice Choceň 14 6 8 0 135:203 429
5 Rytíři Trutnov 14 3 11 0 82:155 214
6 Meteors Žamberk 14 2 12 0 102:199 143
G - zápasy, W - vítězství, L - prohry, S - skreč, P - body
DatumDenHřištěČ.z.ČasDomácíHostéSkóreskr.
17.4.2013 středa Žacléř 1 16:30 ZŠ Piráti Žacléř Sparks Mladé Buky 13:8  
25.4.2013 čtvrtek Mladé Buky 2 16:30 Sparks Mladé Buky ZŠ Piráti Žacléř 12:13  
5.5.2013 neděle Choceň 3 14:00 Orlice Choceň Meteors Žamberk 18:17  
5.5.2013 neděle Choceň 4 15:00 Orlice Choceň Meteors Žamberk 17:15  
9.5.2013 čtvrtek Trutnov 5 17:00 Rytíři Trutnov Sparks Mladé Buky 12:18  
13.5.2013 pondělí Žacléř 6 16:30 ZŠ Piráti Žacléř Rytíři Trutnov 13:5  
15.5.2013 středa Žacléř 7 16:30 ZŠ Piráti Žacléř Sparks Mladé Buky 8:7  
19.5.2013 neděle Choceň 8 10:00 Meteors Žamberk Rytíři Trutnov 9:0  
19.5.2013 neděle Choceň 9 10:01 Orlice Choceň Sparks Mladé Buky 4:18  
19.5.2013 neděle Choceň 10 10:50 SK Klackaři Kostelec n./O. ZŠ Piráti Žacléř 15:4  
19.5.2013 neděle Choceň 11 10:51 Orlice Choceň Rytíři Trutnov 9:0  
19.5.2013 neděle Choceň 12 11:40 Meteors Žamberk ZŠ Piráti Žacléř 18:3  
19.5.2013 neděle Choceň 13 11:41 SK Klackaři Kostelec n./O. Sparks Mladé Buky 15:11  
19.5.2013 neděle Choceň 14 12:30 SK Klackaři Kostelec n./O. Rytíři Trutnov 9:0  
19.5.2013 neděle Choceň 15 12:31 Orlice Choceň ZŠ Piráti Žacléř 17:23  
19.5.2013 neděle Choceň 16 13:20 Meteors Žamberk Sparks Mladé Buky 4:24  
19.5.2013 neděle Kostelec 17 14:00 SK Klackaři Kostelec n./O. Orlice Choceň 9:0  
19.5.2013 neděle Kostelec 18 15:00 SK Klackaři Kostelec n./O. Orlice Choceň 9:0  
23.5.2013 čtvrtek Trutnov 19 16:30 Rytíři Trutnov ZŠ Piráti Žacléř 5:12  
30.5.2013 čtvrtek Mladé Buky 20 16:30 Sparks Mladé Buky Rytíři Trutnov 9:6  
2.6.2013 neděle Kostelec 21 14:00 SK Klackaři Kostelec n./O. Meteors Žamberk 19:3  
2.6.2013 neděle Kostelec 22 15:00 SK Klackaři Kostelec n./O. Meteors Žamberk 18:2  
5.6.2013 středa Trutnov 42 16:30 Rytíři Trutnov Sparks Mladé Buky 8:9  
12.6.2013 středa Žacléř 23 16:30 ZŠ Piráti Žacléř Rytíři Trutnov 11:12  
16.6.2013 neděle Žamberk 24 14:00 Meteors Žamberk Orlice Choceň 15:18  
16.6.2013 neděle Žamberk 25 15:00 Meteors Žamberk Orlice Choceň 14:18  
5.9.2013 čtvrtek Mladé Buky 26 16:30 Sparks Mladé Buky Rytíři Trutnov 7:10  
8.9.2013 neděle Žamberk 27 14:00 Meteors Žamberk SK Klackaři Kostelec n./O. 2:19  
8.9.2013 neděle Žamberk 28 15:00 Meteors Žamberk SK Klackaři Kostelec n./O. 3:18  
11.9.2013 středa Trutnov 29 16:30 Rytíři Trutnov ZŠ Piráti Žacléř 2:20  
22.9.2013 neděle Choceň 30 14:00 Orlice Choceň SK Klackaři Kostelec n./O. 6:18  
22.9.2013 neděle Choceň 31 15:00 Orlice Choceň SK Klackaři Kostelec n./O. 12:18  
26.9.2013 čtvrtek Mladé Buky 32 16:30 Sparks Mladé Buky ZŠ Piráti Žacléř 9:3  
29.9.2013 neděle Mladé Buky 33 10:00 Rytíři Trutnov Meteors Žamberk 9:0  
29.9.2013 neděle Mladé Buky 34 10:01 Sparks Mladé Buky Orlice Choceň 19:1  
29.9.2013 neděle Mladé Buky 35 10:50 ZŠ Piráti Žacléř SK Klackaři Kostelec n./O. 8:10  
29.9.2013 neděle Mladé Buky 36 10:51 Rytíři Trutnov Orlice Choceň 11:13  
29.9.2013 neděle Mladé Buky 37 11:40 ZŠ Piráti Žacléř Meteors Žamberk 9:0  
29.9.2013 neděle Mladé Buky 38 11:41 Sparks Mladé Buky SK Klackaři Kostelec n./O. 6:12  
29.9.2013 neděle Mladé Buky 39 12:30 Rytíři Trutnov SK Klackaři Kostelec n./O. 2:16  
29.9.2013 neděle Mladé Buky 40 12:31 ZŠ Piráti Žacléř Orlice Choceň 17:2  
29.9.2013 neděle Mladé Buky 41 13:20 Sparks Mladé Buky Meteors Žamberk 9:0  

Trutnov Indoor Winter Cup 2013 - 17.2.2013

  GWLSskóre%
1 SK Klackaři Kostelec n./O. 5 5 0 0 89:34 1 000
2 Rytíři Trutnov 5 3 2 0 51:65 600
3 ZŠ Piráti Žacléř 5 2 3 0 60:63 400
4 Sparks Mladé Buky 5 0 5 0 34:72 0
G - zápasy, W - vítězství, L - prohry, S - skreč, P - body
Č.z.Sk.ČasDomácíHostéSkóreskr.
1   8:30 Rytíři Trutnov ZŠ Piráti Žacléř 15:13  
2   9:15 SK Klackaři Kostelec n./O. Sparks Mladé Buky 18:3  
3   10:00 SK Klackaři Kostelec n./O. Rytíři Trutnov 16:8  
4   10:45 Sparks Mladé Buky ZŠ Piráti Žacléř 9:18  
5   11:30 ZŠ Piráti Žacléř SK Klackaři Kostelec n./O. 13:20  
6   12:15 Rytíři Trutnov Sparks Mladé Buky 11:10  
7 S 13:00 SK Klackaři Kostelec n./O. Sparks Mladé Buky 16:4  
8 S 13:45 Rytíři Trutnov ZŠ Piráti Žacléř 11:7  
9 3 14:30 ZŠ Piráti Žacléř Sparks Mladé Buky 9:8  
10 F 15:15 Rytíři Trutnov SK Klackaři Kostelec n./O. 6:19  

Přátelský zápas s Rytíři Trutnov 9.1.2013

Rytíři Trutnov oběhy 3 5 4 5 17
outy 3 1 3 2
Sparks Mladé Buky oběhy 4 3 3 2 12
outy 3 3 3 3
Download Free Joomla Templates by vonfio.de
„Nedostane-li žena koho chce, běda tomu, koho dostane.“ Mark Twain