Supervíkend pro naděje Sparks :-)


O tomto víkendu se odehrály poslední zápasy soutěží našich nejmladších kategorií. Nejdříve byl v sobotu zakončen v Chocni Východočeský přebor mladších žáků U8 2014 a v neděli posledním turnajem v Pardubicích skončil i Východočeský přebor mladších žáků coach pitch 2014. A přestože jsme se letos víc než hodně potýkali s nedostatkem hráček a hráčů, dosáhli jsme vynikajících výsledků. V kategorii U8 hrající T-ball(odpal ze stativu) jsme vyhráli jak Divizi Sever tak i celou Východočeskou oblast - konečné výsledky jsou k vidění na stránkách ČBA. Ve starší kategorii U10 hrající Coach Pitch(odpal na nadhoz trenéra) jsme obsadili vynikající 2. místo ve Východočeské oblasti (tady je třeba připomenout, že dva turnaje z pěti jsme odehráli s osmi hráči), konečné výsledky jsou k vidění také na stránkách ČBA.

A tady jsou ty medaile Úžasný

Díky všem, kteří to vydrželi celou sezónu, díky rodičům, kteří nás podpořili a za U10 díky nadhazovačům Péťovi Kavanovi, Petrovi Kavanovi a Tomáši Pirožkovi, bez nich by si děcka nezahráli.

Teď ještě náš výběr U10 o víkendu odehraje za společný tým pod Piráty Žacléř Mistrovství ČR v coach pitchi v Praze na Tempu a tím pro nás letošní soutěžní sezóna v kategoriích U8 a U10 skončí. Ale nebojte se, určitě ještě nějaký přátelský zápas venku letos dáme. A pak už nás brzy čeká zimní halová sezóna...

Fotky z neděle 21.9.2014 - Coachpitch U10 Pardubice

Download Free Joomla Templates by vonfio.de