1. kolo extraligy kadetek z pohledu trenérky


Na 1.kolo extraligy kadetek vyjíždíme v pátek v 17.00, čeká nás dlouhá cesta. V HSM nabíráme zbytek holek a můžeme vyrazit. Cesta proběhla docela normálně až na pěknou bouřku, kterou jsme projížděly. Do Ledenic přijíždíme za tmy kolem 22.00. Hned po příjezdu se mi vybavily super vzpomínky na poslední návštěvu Ledenic. Holky vy víte :-)

Ráno nás čekalo deštivé počasí a jelikož jsme hrály až druhý zápas, tak jsme nemusely ven spěchat a čekaly jsme jak to na hřišti dopadne pěkně ve spacáku.
Po chvíli se vrátil jak tým Dvorka tak Eagles s tím, že hřiště je nehratelné a vše se odkládá. Ve dvanáct jsme se sešly a dohodly, že hrát se začne kolem druhé hodiny.
My jsme si zatím došly na výborný obídek a čekaly až dohrají Dvůr s Eagles. Upozorňuju, že teplota se pohybovala kolem 6 stupňů :-(
1. zápas jsme hrály proti pražskému týmu JOUDRS...našim holkám se nedařilo na pálce a ani v poli, ale ani se není čemu divit. Se zmrzlými prsty se špatně zpracovává i hází míč. Prohrály jsme 14:0 :-(
V sobotu se odehrály pouze čtyři zápasy a my si ráno musely přivstat.
Ráno jsme se probudily do slunečného počasí, jen ta teplota byla hodně nízká. Holky nastoupily proti týmu z Ledenic a zápas jsme vyhrály 8:3.Připomínám, že holky pálily pouze jednou starší pálkou, která byla odolná dané teplotě.
Po obědě jsem nastoupily proti hráčkám Eagles a na ně jsme bohužel nestačily. Prohra 5:3
Hned na to jsme hrály proti Dvorku, holky dělaly spoustu chyb a i tento zápas jsme prohrály 0:4
Z Ledenic si díky výhře nad Ledenicemi odvážíme čtvrté místo.
Download Free Joomla Templates by vonfio.de