Baseball ŽÁCI

U12 - ročníky 2002 až 2006

Hlavní stránka      Soupiska týmu      Rozpisy a výsledky     Kalendář týmu     Tým v roce 2013     Tým v roce 2012     Tým v roce 2011

Tým v roce 2013

  • ročníky 2001 až 2005

Vedení týmu:

  • Petr Kavan
  • Miloš Popelka
  • Petra Řadová

Hráči týmu:

DresPříjmeníJménoRočníkPosty
  Brych Mayáš 2001  
  Slaninová Eliška 2001  
  Hrubý Jan 2001  
  Remeta Jiří 2001  
  Grundmann Martin 2001  
  Grundmann Michal 2001  
  Nebeháj Alex 2002  
  Duda Filip 2002  
  Bureš Petr 2003  
  Hlína Filip 2003  
  Sedláček David 2003  
  Dreveniak Mirek 2004  
  Melichar Jonáš 2004  
  Melichar Tadeáš 2004  
  Černý Matěj 2005  

Východočeský přebor žáků 2013

  GWLSskóre%
1 Sparks Mladé Buky 16 16 0 0 209:90 1 000
2 Rytíři Trutnov 12 7 5 0 139:76 583
3 Orlice Choceň 13 6 7 0 125:130 462
4 Meteors Žamberk 8 0 8 0 48:121 0
5 Meteors Jablonné 9 0 9 0 63:167 0
G - zápasy, W - vítězství, L - prohry, S - skreč, P - body
DatumDenHřištěČ.z.ČasDomácíHostéSkóreskr.
13.4.2013 sobota Choceň 1 10:00 Orlice Choceň Sparks Mladé Buky 1:9  
13.4.2013 sobota Choceň 2 10:05 Meteors Jablonné Rytíři Trutnov 2:24  
13.4.2013 sobota Choceň 3 12:00 Meteors Žamberk Sparks Mladé Buky 0:13  
13.4.2013 sobota Choceň 4 12:05 Orlice Choceň Rytíři Trutnov 4:15  
13.4.2013 sobota Choceň 5 14:00 Meteors Jablonné Sparks Mladé Buky 2:17  
13.4.2013 sobota Choceň 6 14:05 Meteors Žamberk Rytíři Trutnov 3:20  
21.4.2013 neděle Trutnov 7 11:00 Rytíři Trutnov Meteors Jablonné 0:0  
21.4.2013 neděle Trutnov 8 13:00 Rytíři Trutnov Meteors Jablonné 0:0  
24.4.2013 středa Trutnov 9 16:25 Rytíři Trutnov Sparks Mladé Buky 1:10  
24.4.2013 středa Choceň 10 16:30 Orlice Choceň Meteors Žamberk 16:8  
27.4.2013 sobota Trutnov 11 11:00 Rytíři Trutnov Orlice Choceň 11:5  
27.4.2013 sobota Trutnov 12 13:00 Rytíři Trutnov Orlice Choceň 14:7  
1.5.2013 středa Choceň 13 11:00 Orlice Choceň Meteors Jablonné 16:8  
1.5.2013 středa Choceň 14 13:00 Meteors Jablonné Orlice Choceň 12:21  
8.5.2013 středa Mladé Buky 15 11:00 Sparks Mladé Buky Orlice Choceň 10:0  
8.5.2013 středa Choceň 17 11:05 Meteors Žamberk Meteors Jablonné 0:0  
8.5.2013 středa Mladé Buky 16 13:00 Sparks Mladé Buky Orlice Choceň 14:7  
8.5.2013 středa Choceň 18 13:05 Meteors Jablonné Meteors Žamberk 0:0  
12.5.2013 neděle Trutnov 19 11:00 Rytíři Trutnov Meteors Žamberk 0:0  
12.5.2013 neděle Mladé Buky 21 11:05 Sparks Mladé Buky Meteors Jablonné 16:6  
12.5.2013 neděle Trutnov 20 13:00 Rytíři Trutnov Meteors Žamberk 0:0  
12.5.2013 neděle Mladé Buky 22 13:05 Sparks Mladé Buky Meteors Jablonné 18:15  
15.5.2013 středa Choceň 23 16:30 Meteors Žamberk Orlice Choceň 3:12  
18.5.2013 sobota Mladé Buky 24 11:00 Sparks Mladé Buky Meteors Žamberk 11:10  
18.5.2013 sobota Mladé Buky 25 13:00 Sparks Mladé Buky Meteors Žamberk 15:11  
22.5.2013 středa Mladé Buky 26 16:30 Sparks Mladé Buky Rytíři Trutnov 6:2  
22.5.2013 středa Choceň 27 16:30 Orlice Choceň Meteors Jablonné 20:6  
28.5.2013 úterý Mladé Buky 28 16:30 Sparks Mladé Buky Rytíři Trutnov 8:7  
29.5.2013 středa Choceň 29 16:30 Meteors Jablonné Meteors Žamberk 0:0  
5.6.2013 středa Choceň 30 16:30 Orlice Choceň Meteors Žamberk 0:0  
12.6.2013 středa Choceň 31 16:30 Meteors Jablonné Orlice Choceň 0:0  
19.6.2013 středa Choceň 32 16:30 Meteors Žamberk Meteors Jablonné 0:0  
23.6.2013 neděle Choceň 33 10:00 Orlice Choceň Sparks Mladé Buky 8:15  
23.6.2013 neděle Choceň 34 10:05 Meteors Jablonné Rytíři Trutnov 8:15  
23.6.2013 neděle Choceň 35 12:00 Meteors Žamberk Sparks Mladé Buky 9:16  
23.6.2013 neděle Choceň 36 12:05 Orlice Choceň Rytíři Trutnov 8:5  
23.6.2013 neděle Choceň 37 14:00 Meteors Jablonné Sparks Mladé Buky 4:20  
23.6.2013 neděle Choceň 38 14:05 Meteors Žamberk Rytíři Trutnov 4:18  
26.6.2013 středa Choceň 39 16:30 Meteors Žamberk Orlice Choceň 0:0  
11.9.2013 středa Trutnov 40 16:30 Rytíři Trutnov Sparks Mladé Buky 7:11  

VC PRAHY 12 v baseballu - 16.3.2013

  GWLSskóre%
1 Nuclears Třebíč 4 3 1 0 18:4 750
2 Eagles Praha 4 3 1 0 21:6 750
3 Sparks Mladé Buky 4 3 1 0 11:5 750
4 Sokol Hluboká n./V. 4 2 1 0 19:7 500
5 Patriots Liberec 4 2 2 0 14:14 500
6 SK Kotlářka 4 1 3 0 9:21 250
7 SaBaT Praha 4 2 1 0 16:9 500
8 Tempo Titans Praha 4 1 3 0 11:28 250
9 Indians Kladno 4 0 4 0 4:29 0
G - zápasy, W - vítězství, L - prohry, S - skreč, P - body
Č.z.Sk.DomácíHostéSkóre
1 A Tempo Titans Praha Eagles Praha 0:13
2 B SaBaT Praha Sokol Hluboká n./V. 1:1
3 C Nuclears Třebíč Indians Kladno 6:0
4 A Eagles Praha Patriots Liberec 3:0
5 B Sparks Mladé Buky Sokol Hluboká n./V. 3:0
6 C Nuclears Třebíč SK Kotlářka 6:0
7 A Patriots Liberec Tempo Titans Praha 7:2
8 B SaBaT Praha Sparks Mladé Buky 0:4
9 C SK Kotlářka Indians Kladno 8:1
10 7 SaBaT Praha Indians Kladno 8:2
11 4 Sokol Hluboká n./V. Patriots Liberec 9:2
12 1 Eagles Praha Nuclears Třebíč 4:2
13 7 Tempo Titans Praha SaBaT Praha 2:7
14 4 SK Kotlářka Sokol Hluboká n./V. 1:9
15 1 Nuclears Třebíč Sparks Mladé Buky 4:0
16 7 Indians Kladno Tempo Titans Praha 1:7
17 4 Patriots Liberec SK Kotlářka 5:0
18 1 Sparks Mladé Buky Eagles Praha 4:1

Trutnov Indoor Winter Cup 2013 - 16.2.2013

  GWLSskóre%
1 Rytíři Trutnov 5 5 0 0 46:11 1 000
2 Trutnov HSM 5 3 2 0 28:14 600
3 Sparks Mladé Buky 5 2 3 0 44:30 400
4 ZŠ Piráti Žacléř 5 0 5 0 13:76 0
G - zápasy, W - vítězství, L - prohry, S - skreč, P - body
Č.z.Sk.ČasDomácíHostéSkóreskr.
1   8:30 Trutnov HSM Rytíři Trutnov 2:3  
2   9:30 Sparks Mladé Buky ZŠ Piráti Žacléř 16:11  
3   10:30 Sparks Mladé Buky Trutnov HSM 4:11  
4   11:30 Rytíři Trutnov ZŠ Piráti Žacléř 19:0  
5   12:30 ZŠ Piráti Žacléř Trutnov HSM 0:9  
6   13:30 Rytíři Trutnov Sparks Mladé Buky 5:4  
7 S 14:30 Rytíři Trutnov ZŠ Piráti Žacléř 13:1  
8 S 15:30 Trutnov HSM Sparks Mladé Buky 2:1  
9 3 16:30 ZŠ Piráti Žacléř Sparks Mladé Buky 1:19  
10 F 17:30 Rytíři Trutnov Trutnov HSM 6:4  

Liberec Cup - 12.1.2013

  GWLSskóre%
1 Sparks Mladé Buky 5 5 0 0 76:22 1 000
2 Klasik Frýdek-Místek 5 3 2 0 44:38 600
3 Patriots Liberec 5 4 1 0 56:32 800
4 Sokol Hluboká n./V. 4 1 3 0 20:31 250
5 SK Kotlářka 4 2 2 0 41:35 500
6 Eagles Praha 4 1 3 0 22:44 250
7 SaBaT Praha 5 2 3 0 32:46 400
8 Indians Kladno 4 0 4 0 13:56 0
G - zápasy, W - vítězství, L - prohry, S - skreč, P - body
Č.z.Sk.ČasDomácíHostéSkóreskr.
1 A 9:00 Patriots Liberec SaBaT Praha 14:1  
2 B 9:00 Sparks Mladé Buky SK Kotlářka 18:7  
3 A 10:00 Eagles Praha Sokol Hluboká n./V. 6:1  
4 B 10:00 Klasik Frýdek-Místek Indians Kladno 13:1  
5 A 11:00 Patriots Liberec Eagles Praha 17:6  
6 B 11:00 Sparks Mladé Buky Klasik Frýdek-Místek 15:6  
7 A 12:00 Sokol Hluboká n./V. SaBaT Praha 9:2  
8 B 12:00 Indians Kladno SK Kotlářka 8:17  
9 A 13:00 Patriots Liberec SaBaT Praha 11:6  
10 B 13:00 Sparks Mladé Buky Indians Kladno 14:1  
11 A 14:00 Eagles Praha SaBaT Praha 9:11  
12 B 14:00 Klasik Frýdek-Místek SK Kotlářka 8:2  
13 S 15:00 Patriots Liberec Klasik Frýdek-Místek 5:12  
14 S 15:00 Sparks Mladé Buky Sokol Hluboká n./V. 14:3  
15 7 16:00 SaBaT Praha Indians Kladno 12:3  
16 5 16:00 Eagles Praha SK Kotlářka 1:15  
17 3 17:00 Sokol Hluboká n./V. Patriots Liberec 7:9  
18 1 17:00 Sparks Mladé Buky Klasik Frýdek-Místek 15:5  
Download Free Joomla Templates by vonfio.de
„Člověk, který nikdy neplakal nežil opravdový život!“ Jan Werich