Stříbrný Superpohár 2014 - Pardubice


SUPERCUP 2014

web turnaje v češtině - http://superpohar.baseball.cz
zde najdete všechny informace (program, rozpis, pravidla)

Stříbrný Supercup 2014 - Pardubice 31.5.2014

O proběhlém víkendu jsme se úspěšně zúčastnili Stříbrného Superpoháru, který byl kvalifikací na Zlatý Superpohár. Po skvělé hře jsme vyhráli herní část a přestože se nám nepovedly Masters jak bychom chtěli, zvítězili jsme i v nich a celkově tak skončili na 1.místě v Superpoháru 2014 - oblast "Sever-Východ" a postupujeme na Zlatý Superpohár do Prahy.

 

Všichni naši hráči včetně hostujících Petra a Ondry z Pirátů Žacléř a Adama z Rytířů Trutnov odvedli skvělé výkony jak v obraně, tak v útoku. Výsledkem byly čtyři výhry, z toho tři výrazné. V posledním zápase soupeř přepálil v první směně naší obranu a přestože jsme odpověděli také pěti body a začínalo se tedy od nuly, na skóre to bylo znát. Zaváhali jsme pak ještě ve třetí směně, kdy první dva naši pálkaři byli out a na ten zbývající jsme stačili udělat "pouze" čtyři body, ale byla to jediná směna z celého turnaje, kdy jsme skočili útok na tři outy a ne na pět uhraných bodů.

Dovednostní soutěž Masters se nám nepovedla, jak bychom si představovali a na Zlatém Superpoháru to uděláme trochu jinak, přesto se nám i v ní podařilo zvítězit. Zatím ale nemáme k dispozici přesné výsledky, pokud by to někoho zajímalo.

Celkově jsme tedy obsadili 1.místo a postupujeme na Zlatý Superpohár.

Super podívaná byla na náš tým i mezi zápasy, nedělali nikde žádné lotroviny a neustále si v mezičase házeli, pálili atd., díky všem za skvělou, nejen herní, reprezentaci klubu.

Děkujeme také rodičům za přívoz, odvoz, svačiny, fandění a podporu tak vůbec...

 

Hrající hráči týmu SPARKS Mladé Buky - Cormac Buk, Matěj Černý, Vojtěch Frič, Daniel Havlík, Jan Kopecký, Jonáš Melichar, Tadeáš Melichar, Ondřej Demuth, Erik Tomeš, Adam Trýzna.

Manager: Michal Bořek, Asistenti: Jan Melichar, Petr Tomeš

Podrobné výsledky turnaje NAJDETE ZDE. Článek na ČBA NAJDETE ZDE

Fotky - Stříbrný Superpohár 2014 Pardubice

Download Free Joomla Templates by vonfio.de