Výsledky trutnovského indooru - slowpitch


1. MÍSTO OBHÁJILI SPARKS MLADÉ BUKY

Co se píše na slowpitch.eu :

To zas byl den jak z obrázku Josefa Lady. Shíh a sluníčko venku a turnaj par excellence vevnitř. Trutnovské indoory nejsou v softballovém kalendáři žádnou novinkou. Pořadatelé mají organizaci parádně zmáknutou a tak bylo úplně všecko: světelná výsledková tabule, rozhodčí, ozvučení, poháry, medaile a upomínkové plakety.

Obsluha zdejšího bufetu příjemná, atmosféra mezi hráči přátelská a Romále si koupil autobus. Tolik k omáčce, pojďme na výsledky.

Ve skupině A potvrdili roli favorita aktuální mistři ČR a loňští vítězové Sparks Mladé Buky. Potrápit je dokázali pouze místní Rytíři (Mladé Buky – Rytíři 3:2).
V utkání o druhé místo ve skupině byli úspěšnější Rytíři. (Rytíři – Svoboda 4:1).
Bez vítězství zůstali Táhla.


Celý článek a rozpis utkání a jejich výsledky naleznete na stránkách: http://www.slowpitch.eu/vysledky-trutnovskeho-indooru/.

Za tým Sparks Mladé Buky se účastnili tyto hráči: Anděl Břetislav, Baranec Petr, Hanák Jan, Vachek Martin, Andělová Ivana, Pirožková Michaela, Rychlíková Kateřina, Škopová Barbora, Wolfová Andrea. Mužská účast na tomto turnaji trochu vázla a tak při prvním zápase děkujeme za výpomoc Mariánovi z Rytířů a při dalších zápasech Markovi z týmu Svoboda.

 

Download Free Joomla Templates by vonfio.de