Softballové ženy v 2.lize


Jak si ti bystří už jistě všimli, tento článek lehce pokulhává za fakty, že Buky už mají odehrané první zápasy. A jak článek napovídá nejsou to zápasy, na které jsme byli do nynějška zvyklé - nýbrž zápasy v 2.lize. Jestli sledujete pozorně dění v ženském softballovém týmu, tak víte, že loni jsme ve 3.lize skončili na 3.místě. A možná, kdybychom odehráli všechny turnaje, tak máme i na první místo. Místo toho se na prvním místě usadil tým - Přírodní vědy Praha a tím pádem měli přímý postup do 2.ligy. Poté se odehrála baráž o postup do 2.ligy, kam postoupil klub Dračice Brno. Postupem času se ale zjišťovalo, že dva týmy již v 2.lize nedají na rok 2014 dokupy tým. Tím pádem se dalším postupujícím týmem stal Sabat B a pak i my - Sparks MB. 

A abysme se vrátili z času minulého k času přítomnému - o víkendu 19.-20.4.2014 se odehrály první 4 druholigové zápasy. A všechny 4 vyhrané. První dva se konaly v sobotu proti Dračicím Brno a další dva v neděli proti PV Praha. Výsledky a podrobnější statistiky naleznete na stránkách www.softball.cz a v blízké době můžete očekávat článek s podrobnějším popisem jak zápasy probíhaly. 

Pokud jste ještě nezjistili - na facebooku máme novou stránku : https://www.facebook.com/sparksmladebuky - můžete lajkovat a sledovat, co se děje nového. Přeji krásný den.

Download Free Joomla Templates by vonfio.de