Přátelské zápasy s Rytíři - 9.1.2013


Včera 9.1.2013 odehrály obě t-ballové kategorie přátelské zápasy s Rytíři Trutnov. V obou týmech jsme se opět potýkali především s problémem účasti hráčů a ani jeden tým nebyl kompletní. V kategorii U8 bylo pouze 8 hráček a hráčů a ve hře je střídavě doplňovali hráči z U10. V kategorii U10, to bylo však daleko horší, hrálo pouze 5 našich hráček a hráčů, pro které je to jejich hlavní kategorie! Tým doplnili do hratelného počtu 2 hráči z U8 a 3 hráči z Pirátů Žacléř. V této sestavě bychom tedy měli i odehrát nedělní turnaj v Praze, ale už nesmí nikdo chybět...

Co se týká hry, tak opět jste mě potěšili v útoku, protože je vidět, že jste začali přemýšlet při pálení týmově. Hra v poli nebyla u U8 vůbec špatná, co se týká reakcí a rozhodování při přihrávkách, ale to chytání, to byla hrůza. Každý druhý míč vám vypadl z rukavice a to způsobilo i konečný výsledek 17:12 v náš neprospěch.

Podrobné výsledky zápasu U8

Sestava U8: Černý Matěj, Frič Vojtěch, Havlík Daniel, Melichar Tadeáš, Pešanová Valerie, Sedláček David, Sedláčková Jaroslava, Tuček Šimon, Zálabská Klára.

Pro kategorii U10 to byly zárověň přípravné zápasy na nedělní turnaj a šlo především o to, zahrát si na velkém hřišti, "okoukat se" navzájem s hráči z Pirátů a podle toho určit herní pozice a pořadí na pálce v neděli. Přestože jsme to trošku přehazovali, abychom si zkusili různé varianty, můžeme být spokojeni i s konečnými výsledky. První zápas jsme sice prohráli 11:10, avšak ve druhém zápase už byla znát nejen změna na pozicích, ale i menší unavenost našich hráčů a tedy větší soustředění na hru a zaslouženě jsme zvítězili 5:2.

Podrobné výsledky zápasů U10

Sestava U10: Černý Matěj, Frič Vojtěch, Hubáček Daniel, Kutíková Adéla, Melichar Jonáš, Melichar Tadeáš, Mužík David, Pech Jan, Sedláček David, Tomeš Erik.

A tady se můžete podívat na pár fotek:

http://hanesblack.rajce.idnes.cz/U8_U10_Sparks-Rytiri_Trutnov_9.1.2013/

Download Free Joomla Templates by vonfio.de
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat